Stojaki
Projektujemy i wytwarzamy stojaki reklamowe z drutu i blachy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Nasze produkty, służące do ekspozycji towarów w miejscach sprzedaży detalicznej i hurtowej to: stojaki reklamowe, regały handlowe, standy promocyjne , meble sklepowe, kosze, podajniki grawitacyjne, wypełniacze półek, wieszaki sklepowe, stojaki na katalogi i na wino, ekspozytory , displaye, haki, zawieszki, itp.
Podesty
Nakładki wykonywane są z blachy stalowej ,aluminiowej oraz nierdzewnej . Nakładki stalowe lakierowane są na wybrany kolor , nakładki wykonywane z aluminium oraz stali nierdzewnej mogą być wykonane z wykończeniem gładkim szczotkowanym oraz ryflowanym . Wykonujemy nakładki w dowolnych kształtach i wymiarach.
Daszki do bankomatów
Wykonujemy daszki do bankomatów . Produkowane przez nas daszki zapewniają komfort podczas wypłacania gotówki z bankomatu , uchronią Ciebie i Twoje pieniądze przed deszczem i uniemożliwią osobą postronnym poznanie hasła dostępu do Twojej gotówki.
Obudowy metalowe
Wykonujemy różnego rodzaju obudowy metalowe pod indywidualne zamówienie klienta. Możliwość dostosowania wszelkich wymiarów i otworowania do swoich potrzeb. Obudowy wykonujemy z blachy stalowej czarnej, ocynkowanej, nierdzewki lub aluminium. Istnieje możliwość pomalowania proszkowego,oraz cynkowania , kataforezy. Przed wykonaniem serii jest możliwość wykonania prototypu.
Regały
Produkowane przez naszą firmę regały charakteryzują się prostą konstrukcją , łatwym montażem i demontażem bez użycia specjalistycznych narzędzi. Segmentowa budowa pozwala na składanie regałów w modułach o dowolnej długości oraz wysokości. Produkujemy regały przyścienne , regały gondola oraz regały narożne i półokrągłe. Regały narożne i półokrągłe stosowane są do zagospodarowania jak największej powierzchni wystawowej.
Wyroby na zamówienie
Wykonujemy również wyroby na specjalne zamówienie wykonane według indywidualnych nietypowych projektów na zamówienie klienta. Oferta dotyczy niestandardowych wyrobów katalogowych jak również projektów nie związanych z naszymi produktami a wytwarzanymi o nasza technologię i wieloletnie doświadczenie w obróbce metalu.