O nas

Prezentując Państwu naszą firmę mamy nadzieję, iż przedstawione informacje skłonią Państwa do nawiązania kontaktu z nami, który docelowo mógłby zaowocować wzajemną współpracą dającą korzyści obu firmom. 

Siedziba firmy Ekopromal

Ekopromal Firma Produkcyjno – Handlowa Andrzej Majda i Renata Bosak zastała założona w 1995 roku wpisem do ewidencji działalności gospodarczej 20 lutego tegoż roku, rozpoczęcie działalności nastąpiło 2 maja 1995 roku.

Jak to się zaczęło?

W pierwszej fazie działalności firma „Ekopromal” prowadząc gospodarczą w Inkubatorze Przedsiębiorczości zajmowała się lakierowaniem proszkowym detali dostarczanych przez klientów jednakże z powodu rozwoju firmy i zwiększenia asortymentu świadczonych usług zmieniła lokalizację.

Aktualna siedziba firmy znajduje się pod adresem Wola Mielecka 616, 39-300 Mielec, tam również w odpowiednio przystosowanych pomieszczeniach prowadzona jest działalność gospodarcza.

lat działalności firmy

Fakt istnienie firmy na rynku od 26 lat gwarantuje , że proponowane przez nas ceny są kompromisem pomiędzy najniższymi cenami występującymi na rynku, a najwyższą profesjonalną jakością wykonywanych powłok lakierniczych.

Ekopromal to ludzie którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. To zgrana kadra pracownicza uzupełniająca się wzajemnie. Doświadczenie i odpowiednio dobrane narzędzia pozwalają nam utrzymywać jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy specjalistami w produkcji:

elementów metalowych z arkusza blachy

wyrobów
na bazie drutu

malowaniu
proszkowym

Spawamy metodami MIG MAG TIG, odkształcamy rury, profile

Od podstaw wykonujemy: stelaże, stojaki ekspozycyjne, szafy biurowe na akta, regały sklepowe na towar, akcesoria do szkół, barów, warsztatów, magazynów itp.

Dewizą naszej firmy jest dbałość o każdego klienta, ceny naszych usług kalkulowane są indywidualnie, po wnikliwym zapoznaniu się z cechami wyrobów.

Efektem powyższych działań, jak również konkurencyjnych warunków, szybkiej i terminowej realizacji pozyskanych zleceń jest zaufanie renomowanych firm.

Wola Mielecka 616
39-300 Mielec

Biuro

tel. 17 581 20 15

Cięcie laserem i gięcie CNC

tel. 662 101 842

Lakiernia

tel. 600 212 527