Gięcie CNC

Nasza usługi sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są precyzyjnie wykonane metalowe elementy gięte. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wybierając dla danego niego najlepsze rozwiązania, które w pełni spełniają jego oczekiwania. Gwarantujemy szybkie wykonanie zleceń oraz konkurencyjne ceny. 

zapewniamy:

szybką obsługę

krótkie terminy realizacji

100% powtarzalność kształtu

wysoką jakość wyrobu

V

idealną jakość powierzchni

wykonywanie usług:

wielkoseryjnych, małoseryjnych oraz prototypów

duże doświadczenie operatorów pras, stała opieka inżynierska zastosowanie nowoczesnego oprogramowania oraz cyfrowego sterowania powoduje uzyskanie znakomitej dokładności
Posiadamy nowoczesną, hydrauliczną prasę krawędziową sterowaną numerycznie o maksymalnym nacisku 135 ton umożliwia gięcie blach o grubości od 0,5 mm do 8 mm (na krótszym odcinku do 10mm) o długości gięcia do 3m.

Maszyna wyposażona jest w regulowany system kompensacji, dzięki któremu unika się zjawiska odkształcania stołu, w związku z tym detal gięty nie posiada różnic kąta zagięcia pomiędzy środkiem, a końcami.

Świadczymy nasze usługi zarówno na potrzeby przemysłu, dużych i małych firm, jak i dla klientów indywidualnych, każdorazowo dbając o rzetelność oraz najwyższą jakość.

Aby skrócić czas wyceny zapytanie na gięcie powinno zawierać:

1.

Trójwymiarowy model wygiętego detalu w piku SLDPRT bądź STEP – w przypadku braku modelu trójwymiarowego możliwa jest wycena na bazie płaskiego rozwinięcia w formie pliku DXFlub DWG z zaznaczonymi liniami gięcia oraz podaną wartością kąta pod jakim dana krawędź ma zostać zagięta

2.

Dokumentację należy przygotować w taki sposób żeby w pojedynczym pliku rysunku zawarty był szkic tylko jednego detalu.

3.

Na rysunku powinna znajdować się informacja odnośnie materiału, z którego ma być wykonany detal (gatunek, grubość oraz ewentualnie rodzaj wykończenia powierzchni blachy) a także ilość sztuk danego detalu, jaką chcieliby Państwo wykonać.

Tel:  17 581 20 15
email: biuro@ekopromal.pl

Wola Mielecka 616
39-300 Mielec

Skontaktuj się z nami