Malarnia

Używamy wyłącznie wysokiej klasy materiałów malarskich posiadających niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do stosowania w budownictwie oraz przemyśle .

Przygotowanie detali przed lakierowaniem odbywa się zgodnie z obowiązującym procesem technologicznym przy użyciu specjalnych preparatów odtłuszczających i fosforanujących, co gwarantuje doskonałą przyczepność powłoki do powierzchni detali .

Dodatkowo w celu zapewnienia jak najwyższej jakości , wsztstkie detale które podczas procesu produkcyjnego zostały poddane obróbce termicznej , poddajemy obróbce strumieniowo-ściernej,

(piaskowanie lub śrutowanie) jako jeden z elementów przygotowania powierzchni detalu przed polakierowaniem lub jako samodzielną usługę.

Wykonujemy obróbkę strumieniowo- ścierną SZKIEŁKOWANIE granulatem szklanym lub mikrokulkami Jest ona szczególnie przydatna do obróbki stali szlachetnych, odlewów aluminiowych i żeliwnych, a także elementów  w procesie renowacji

Stosujemy farby podkładowe z zawartością cynku, które gwarantują wytrzymałość antykorozyjną detalom stalowym w warunkach atmosferycznych.
Wykonujemy powłoki we wszystkich kolorach ujętych w międzynarodowej systematyce RAL, również o grubej lub drobnej fakturze powierzchni, matowe, błyszczące lub metaliczne, a także powłoki w wykonaniu fasadowym.

Maksymalna długość lakierowanego detalu do 3,5 m

 

Wymiary komory do polimeryzacji farb proszkowych - dł 3500 / wysokość 1700 / szerokość 1250