Witamy na naszej stronie!
Prezentując Państwu naszą firmę mamy nadzieję, iż przedstawione informacje skłonią Państwa do nawiązania kontaktu z nami, który docelowo mógłby zaowocować wzajemną współpracą dającą korzyści obu firmom. „Ekopromal” Firma Produkcyjno - Handlowa Bogdan Majda i S-ka zastała założona w 1995 roku wpisem do ewidencji działalności gospodarczej 20 lutego tegoż że roku, rozpoczęcie działalności nastąpiło 2 maja 1995 roku.

W pierwszej fazie działalności firma „Ekopromal” prowadząc gospodarczą w Inkubatorze Przedsiębiorczości zajmowała się lakierowaniem proszkowym detali dostarczanych przez klientów jednakże z powodu rozwoju firmy i zwiększenia asortymentu świadczonych usług zmieniła lokalizację.

Aktualna siedziba firmy znajduje się pod adresem Wola Mielecka 616, 39-300 Mielec, tam również w odpowiednio przystosowanych pomieszczeniach prowadzona jest działalność gospodarcza.

Fakt istnienie firmy na rynku od 16- tu lat gwarantuje , że proponowane przez nas ceny są kompromisem pomiędzy najniższymi cenami występującymi na rynku, a najwyższą profesjonalną jakością wykonywanych powłok lakierniczych.
Firma „Ekopromal” zajmuje się produkcją i malowaniem proszkowym wyrobów na bazie drutu i elementów stalowych takich jak: stelaże, stojaki, regały stanowiące standardowe i indywidualne wyposażenie biur, sklepów, szkół, barów, warsztatów, magazynów itp. Specjalna oferta firmy dotyczy stoisk wystawienniczych oraz ekspozycji reklamowych: stałych i przenośnych.

Ponadto firma zajmuje się także obróbką metali np.: odkształcanie blach - profili - rur , prace spawalnicze, zgrzewanie, usługi cięcia laserem, piaskowanie detali. Dewizą naszej firmy jest dbałość o każdego klienta, ceny naszych usług kalkulowane są indywidualnie, po wnikliwym zapoznaniu się z cechami wyrobów.

Efektem powyższych działań, jak również konkurencyjnych warunków, szybkiej i terminowej realizacji pozyskanych zleceń jest zaufanie renomowanych firm.